Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

068 500 6907

Андрій

ПРИКЛАДИ ФОТО

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСІЛЛЯ

ФОТОГРАФ ЗОЛОЧІВ

Золочів гербЖиття кожного з нас наповнене радісними подіями. Щорічні свята, весілля, хрестини, ювілеї залишають свій слід у пам'яті присутніх. На жаль, з часом слід цей поступово тьмяніє, дрібні деталі забуваються. І ось вже через кілька років мало хто може згадати, як прекрасна була наречена в день вінчання або яким щастям світилося обличчя молодого батька, коли він вперше взяв на руки свого спадкоємця. А адже з цих невеликих, але вельми значущих для окремої людини подій, складається ціле життя. На щастя, завдяки фотографіям у кожного з нас є шанс увічнити найбільш значущі події свого життя на плівці. Фотограф в Золочів не просто відобразить те, що відбувається, але і зробить все для того, щоб знімки зачіпали за живе і тих, хто на них зображений, і їх друзів і знайомих.

Історія родини починається з весілля - дня, коли два люблячих людини урочисто обіцяють відтепер йти по життєвій дорозі тільки разом. Організація свят в Золочів завжди передбачає фотосесію. У портфоліо професійного художника завжди знайдуться цікаві ідеї, що дозволяють урізноманітнити сімейний альбом живими і яскравими знімками. Весільні фотографії вимагають від фотографа особливого рівня майстерності. Весільний фотограф в Золочів повинен зуміти працювати так, щоб наречений і наречена могли щиро насолоджуватися святом, що не відчуваючи напруги від дій фотографа і оператора. Зрештою, жодне постановочне фото не зможе зрівнятися за своєю емоційності з вдало зробленим «випадковим» кадром. От щоб зробити такий «випадковий» кадр фотографу доводиться чимало постаратися, підбираючи ракурс і вибудовуючи композицію.

Фотограф в ЗолочівЩе одна важлива задача фотографа - зробити так, щоб фотографії замовнику сподобалися. Адже ніхто не хоче бачити на весільних фотографіях помутнілі від випитого очі і перекосів після танців і конкурсів одяг. Фотограф на весілля в місті Золочів враховує це у своїй роботі, а тому робить все можливе, щоб і молодята, і їхні гості постали на знімках у вигідному світлі. Професійний фотограф приїжджає для того, щоб допомогти молодятам наповнити свій перший сімейний альбом цікавими і якісними фотографіями, на яких будуть відображені і підготовка до торжества, і ЗАГС в Золочеві, і поїздки по пам'ятних місцях, і перший танець молодих - словом, всі ті значущі моменти свята, які новоспеченої сім'ї буде цікаво знову побачити на фото через багато років. Сьогодні в багатьох церквах дозволено проведення фото- і відеозйомки під час різних обрядів, а тому ті молодята, які налаштовані не тільки на звичайну розпис у РАГСі, але й на вінчання, можуть запросити сюди фотографа. Вінчання в Золочеві, відображена на фото, можна буде і через багато років демонструвати своїм дітям і онукам, яким приємно буде почути і побачити в фотографіях історію їхньої родини.

Не менш радісною подією для молодої сім'ї виявляється народження дитини, а точніше виписка з пологового будинку. І хоча більшість новоспечених батьків воліють відзначати цю подію в компанії друзів і алкоголю, перебувають все ж тата розсудливі, які влаштовують з цього приводу справжнє свято своїм дружинам. Зробити це не так вже й складно, адже для того щоб порадувати дружину, яка лише кілька днів тому подарувала вам дитини, досить буває простого букета квітів і запрошеного фотографа, який зробить перші фото вашого малюка. Професійний фотограф постарається зробити все можливе, щоб цей важливий для молодої сім'ї день відбився в сімейному альбомі серією яскравих і ніжних знімків батьків та їх первістка.

Для людей віруючих одним з найбільш важливих моментів життя стає хрещення, сприймається як народження людини для церкви. І ця подія, безсумнівно, гідно того, щоб бути увічненим у фотографіях. Хрестини в Золочеві влаштовуються, як правило, протягом першого півроку після народження дитини, що створює певні труднощі для фотографа, який приймається за зйомку цієї події. Причин тому кілька. По-перше, православні храми мають достатньо слабке освітлення, а тому фото, зроблені за допомогою звичайної «мильниці», будуть занадто темними. По-друге, під час зйомки в церкві позолочені ікони та святковий одяг священика нерідко створюють відблиски на фотографіях, що доводиться враховувати фотографу при постановці кадру. По-третє, малюки, що потрапили в незнайому обстановку, що побачили незнайомих людей і відчули незнайомі запахи, нерідко починають вередувати, ускладнюючи завдання фотографа. Саме тому шанс зробити хоча б кілька справді вартісних уваги фотографій є тільки у досвідченого фотографа, який вміє знімати навіть в найскладніших умовах. Хрещення в Золочеві з його допомогою залишить в пам'яті і на знімках все найсвітліші і зворушливі моменти цього дійства.

Фотограф в ЗолочевіКрок за кроком архів кожної сім'ї поступово поповнюється знімками, зробленими в пам'ятні для членів сім'ї моменти. Відеозйомка в Золочів поповнює цю колекцію неповторними кадрами, на яких винуватці торжества назавжди залишаються молодими, веселими, гучними. Ці знімки і кадри створюють неповторну сімейну історію. Звичайно, можна наповнити сімейний альбом і аматорськими фото, благо якісна і досить проста в обігу техніка сьогодні є практично у всіх магазинах відповідного профілю. Ось тільки людина, яка не вміє правильно вибирати ракурс або налаштовувати камеру, в результаті отримає знімки досить низької якості. Причина в тому, що для створення гідних фотографій необхідні знання та досвід, а не тільки гарна техніка. А цим можуть похвалитися лише професійні фотографи, які витратили не один рік на вивчення основ фотографії та практичне освоєння отриманих знань.

Фотограф Золочів Оцінка 10 з 10 Базуючись на 8 відгуках клієнтів. Загальна кількість відгуків: 8