Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Життя в Дубно не дуже відрізняється від життя в інших містах: його можна розділити на епізоди: на буденнітаважливі, що задають сенс самого життя. Якраз про них, я фотограф в Дубно затіяв свою розповідь.

Багато людей впевнені, що про важливі моменти в житті людини їм відомо все: це весілля, дні народження, ювілеї, хрещення та інші свята. Однак поспішу доповнити: чималий досвід роботи зіштовхував мене з людьми різних професій і соціальних груп і деякі їх них замовляли фотозйомку в місті Дубно по абсолютно незвичайним причинам. При викладі статті я постараюся не упустити їх. Почнемо з весілля.

 

ЗАГС І ВІНЧАННЯ В ДУБНО

Офіційне закріплення шлюбних уз в РАГСі є основним для весільного фотографа в Дубно, бо звідси він черпає основні моменти урочистості: очікування пари, піднесений прохід нареченого і нареченої до реєстраційного столу і, врешті-решт, реєстрація.

Але все ж не тільки фотографія, а й відео на весілля в Дубно завжди було головним компонентом реєстрації в РАГСі. Оскільки воно дозволяє почути марш Мендельсона, відчути трепет в голосах закоханих, коли вони кажуть «Згоден», «Згодна» і почути дзвін монет і вигуки «на щастя!».

Якщо реєстрація нам дає елементи урочистості, то вінчання в Дубно надає весільної історії умиротворення, відчуття вічності і розкоші. Так, ви не помилилися розкоші: золоті купола і позолочені рамки образів, напівтемрява і ллється з вікон світло. За таких умов навіть найпотужніша любительська техніка дає збій. Якість гарантує тільки професійна фотоапаратура і тонка ручна настройка.

І ось закохана пара знаходиться в притворі (частина храму біля входу): ловимо гру світла від палаючих свічках і його відображення в очах закоханих, а також хода пари в середину Храму в Дубно. Не залишається без уваги заручини і найграндіозніший момент церковного Таїнства - поставлення Вінців на глави закоханих. Ах, заздрю ​​фотографу на вінчання в Дубно.

По завершенню процесу вінчання щаслива молода пара відправляється на прогулянку. Весільна відеозйомка в Дубно, як вказувалося вище, захоплююча наявністю пам'яток, якими місто обзавівся, існуючи з часів великих московських князів.

 

ВЕСІЛЬНИЙ ФОТОГРАФ У ДУБНО

 

Вирішальним епізодом, коли фотограф на весілля в Дубно може проявити себе, є власне банкет. Тут відбувається основна частина торжества: зустріч молодих з хлібом сіллю, проголошення напуттів і побажань, танець молодят, крадіжка туфельки ... Хоча стоп! Я викладаю елементи традиційного весілля, але останнім часом набирають силу тематичні весілля в стилі Рима, древнього Єгипту... зі специфічними і непередбачуваними сценаріями.

Щоб не бути захопленим зненацька я зазвичай заздалегідь налагоджую контакти з тим, в чиї функції входить організація свят в Дубно. Це зазвичай ведучий. Знаючи, практично кожного тамаду в Дубно я домовляюся, щоб він вислав мені сценарій святкового заходу. Це робиться для того щоб краще зрозуміти, де мені перебувати, щоб отримати повну картину того, що відбувається.

Тепер весільний фотограф в Дубно в моїй особі може, не турбується на рахунок всякого роду позаштатних ситуацій: наприклад, якщо раптом за моєю спиною відпрацює феєрверк або несподівано зі ставка вирине русалка.

Завершуючи свій розповіді, перепрошую за те, що присвятив левову частку матеріалу саме розповідям про весільному торжестві. Я щиро вважаю, що момент зародження нової сім'ї є найважливішим подіям. До того ж я більшою мірою фотограф на весілля в Дубно, ніж чим фотограф на інші заходи.

Про таких святах як дні народження, ювілеї, корпоративи, 8 березня, 23 лютого ... я навмисно промовчав. Вони і без того через свою циклічності нам всім відомі. Звичайно ж, і вони можуть припускати участь фотограф професіонала, а також припускають алгоритм взаємодії фотографа з ведучим на свята в Дубно.

 

ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК В ДУБНО

 

Після акушерок і мам побачити знову Яка породила крихітку першими звичайно приходять батьки. І нерідко, для настільки урочистого моменту запрошують мене фотографа в місті Дубно. Здавалося, ну який інтерес може надавати дитина в даному віці? А неї ... Тут важливіше не упустити найголовнішого моменту: того як мати ніжно і лагідно дивиться на вистражданого її новонародженого.

Друге, але не менш важливе - це безмірна радість батька. Я не прагну, щоб батько вийшов прямо ідеальним. Я вважаю, що через багато років він повинен побачити себе на фотографії, таким як був тоді: злегка напідпитку, розгубленим, а головне гордим.

Фотографом на виписку з пологового будинку в Дубно я буваю часто, і нерідко для тих же клієнтів я проводжу фотосесій новонароджених. Але нині чималою популярністю також користується послуга: фотосесії для вагітних в Дубно. Напевно жінка по-особливому прекрасна, коли її погляд спрямований як би всередину себе.

Що стосується самого пологового будинку, то він мені здається непоганим місцем: особливо платні палати вільні і світлі і, звичайно ж, грамотний і усміхнений персонал. І головне, що матері звідти з'являються умиротворені й задоволені.

 

ФОТОГРАФ НА ВОДОХРЕЩА У ДУБНО

 

После того як малюк трохи підросте, наступає пора призвести обряд хрещення в Дубно. І тут знову не обійтися без досвідченого фотографа в Дубно. Даний обряд відбувається як правило на 40-му дня після народження дитини. Дуже важливо вибрати храм, де проводитимуться хрестини в Дубно. Важливий не тільки зовнішній вигляд будівлі та інтер'єру всередині церкви, а й ставлення батюшки до присутності фотографа на хрещенні в Дубно. Якщо для вас це є принциповим питанням, варто знайти ту церкву, яка не перешкоджає знаходженню фотографа на хрестинах в Дубно. Я пропоную вам свої послуги на фото і відеозйомку на хрещення. Працюю я в парі з оператоором і в нашому арсеналі є все необхідне обладнання для фото-і відеозйомки в приміщеннях з малою освітленістю. Всі наші роботи ви можете подивитисяв галереї.

 

Храми в Дубно шукайте на карті Яндекс

 

Сам процес хрещення досить цікавий, зокрема цікава реакція малюка, коли батюшка раптом занурює його в воду. Більшість крихіток зазвичай плачуть, але трапляються і ті, які з пильною увагою спостерігають за бородатим дядьком. І створюється враження, ніби вони задаються німе запитання: «Чого цей дивак навколо мене крутиться і що йому потрібно?». Трапляються й курйозні моменти, коли, наприклад, в процесі Таїнства малюкові стає нудно, і він починає пустувати.

 

ФОТОГРАФ В ДИТЯЧИЙ САДОК У ДУБНО

 

Я чимало працював фотографом в дитячих садах в Дубно. Мені приходить на пам'ять головний міський садок «Сонечко» та логопедичний садок № 3 Там я фотографував небагатослівних, але дивовижних малюків. І. озираючись назад, я дивуюся, чому саме з дитсадівського віку батьки залучають професійного фотографа. Адже до садочка можна спостерігати набагато цікавіші сюжети.

У цьому зв'язку пригадується одна молода сім'я, що складається з мами-психолога, тата-педагога і маленького синочка. Вперше вони про мене дізналися, коли знайшли моє оголошення в інтернеті «Фотограф на хрещення в Дубно». Мої фото їм сподобалися і у нас зав'язалися довгострокові відносини, потім переросли в дружбу.

Примітка: До слова сказати, у нас не просто церква в Дубно. У самому центрі міста ви знайдете найстаріший храмовий ансамбль, з яким пов'язано багато історичних подій.

Вони запрошували мене кожен раз, коли у дитини з'являлися якісь нові якості та здібності:

• Саме від них я дізнався, що у віці 6? 8 тижнів у новонародженого з'являється так звана соціальна усмішка, тобто малюк широко посміхається у відповідь на усмішку дорослого.

• Я також фіксував майже професорське особа вже немовляти (10-11 місяць), коли той тільки починав вдумливо вивчати навколишній світ.

• попітніла ж я, щоб сфотографувати перші кроки однолітки та прикольні гримаси вже трьох річного бунтаря (3 роки).

 

ШКОЛА В ДУБНО

 

Я щиросердечно вважаю, що тільки кращий фотограф в Дубно зможе якісно сфотографувати молодших і середніх школярів в їх неформальній обстановці - перервах. Школа в цьому момент нагадує шумлячий вулик. Не знаю, чи вдалося мені це повною мірою? Заковика полягає в тому, що ніхто не в змозі передбачити, що буде робити школяр в наступний момент.

На щастя моя робота в школах полягає у створенні з року в рік шкільних фотоальбомів. І тут в пошані майстерність портретної зйомки. Для гарного кадру необхідно врахувати світлові характеристики і фон, вибирати потрібний ракурс, і нарешті, розташувати до себе кожної дитини, щоб його усмішка була відкритою і невимушеною.

Після цього починається найважливіше - перетворення розрізнених фотографій в оформлений в певному стилі і за єдиним задумом шкільний фотоальбом. І тут фотограф в школу в Дубно стає художником-дизайнером. Я не буду лукавити, якщо прямо скажу, що дизайн це мій коник і головна перевага перед конкурентами.

Будь-який вид діяльності рано чи пізно завершується, а в школі - це випускний вечір. І насправді, чи жарт займатися однією справою протягом 12 років? Привід зафіксувати цю подію у наявності. Тому, як фотограф, я щороку стаю юним: гублюся в строкатості вечірніх суконь, ловлю моменти ритму шкільного вальсу, а також з особливо романтичними натурами зустрічаю перший дорослий схід. Школи в Дубно дивіться на карті Яндекс

 

ПЕРЕДВЕСІЛЬНА ФОТО-ВІДЕО МЕТУШНЯ

 

Професійна відеозйомка в Дубно використовується не часто, але весілля по праву є найважливішими подією в житті городян, коли дійсно потрібні послуги досвідченого оператора. А цей вид діяльності мені знайомий не з чуток, власне з нього я колись починав свою кар'єру.

Трапляється, що відеозйомка виникає задовго до весілля. Коли дата вже визначена і наречена отака модниця бажає увічнити процес примірки весільних платтів. І насправді процедура примірки розкішних суконь і безпосередньо весільний салон в Дубно заслуговують уваги відеооператора.

Сам весільний день починається з викупу нареченої. Тут відеооператор повинен продемонструвати всю свою виучку. Я кручусь і кручуся разом з нареченим, як ніби сам проходжу конкурси-випробування. А також завжди прагну повною мірою відобразити повноту почуттів нареченого і його бажання боротися за наречену.

Фотограф в Дубно Стаття: Фотограф в Дубно, Фотограф на весілля в Дубно, весільний фотограф в Дубно, ведучий і тамада в Дубно, хрещення і вінчання в Дубно, хрестини в Дубно, ЗАГС в Дубно і Організація свят в Дубно Адреса: Луцьк, Україна. Автор: Андрій - Фотограф.

Фотограф Оцінка 10 з 10 Базуючись на 17 відгуках клієнтів. Загальна кількість відгуків: 17