Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Фотограф Хмельницький

хмельницький гербКолись ще років 5 тому в гостях у подружки (тоді ще випускниця школи) я розглядала фотографії весілля її сестри. У той момент я зрозуміла, що не кожен весільний фотограф в Хмельницьку створює однотипні знімки дівчини в білому платті і кавалера у костюмі в оточенні натовпу родичів. Весільний альбом, знаходився тоді в мене в руках, був схожий на захоплюючу казку з картинками, сюжетними лініями і героями. Мені було цікаво його дивитися, хоча половину людей зображених на фотографіях, я не знала. Закінчивши «прочитання» чужого весілля я пішла додому під незабутнім враженням професійної фотографії та впевненістю в тому, що побачені мною кадри знімав найкращий фотограф в Хмельницький.

Початок

Фотографна весілля і весільний фотограф в ХмельницкомМинуло два роки. За цей час у моєму яскравою студентського життя з'явився той самий єдиний і надійний Андрій, який само собою повинен був стати моїм чоловіком. Тим більше він був не проти. І, можливо, я та рідкісна щасливиця, яка в такій важливій справі, як власне весілля, мала масу союзників, в тому числі і моїх батьків.

І ось, коли ми з Андрієм визначилися з датою урочистості та заручилися батьківським благословенням, я в передвесільної суєті згадала ті самі фотографії, побачені мною два роки тому. Я, безумовно, кинулася до подруги дитинства за номером телефону єдиного для мене бажаного фотографа на весілля у Хмельницьку. Вона повідомила мені не тільки номер, але навіть вказала «дорогу» на сайт Андрія Панчука. Прийшовши додому і, включивши інтернет, я зрозуміла: це те, що мені потрібно.

Місце де можна знайти все для весільної пам'яті

Ніколи я ще не бачила настільки продуманої схеми весілля в контексті художньої фотографії. Тут було все: і фотозйомка, і відео на весілля у Хмельницьку. Я зрозуміла, що перша подія нашої заручин можна було вже перетворити на щось неповторне і незабутнє. Але поїзд уже пішов. Зате весілля я вже точно довірю в руки Андрія. І фотографв РАГСі у Хмельницьку у мене буде найкращий!

Поспілкувавшись, ні-ні, не з фотографом, а зі справжнім фото-художником, я вибрала не тільки місця для найкращих спогадів в улюбленому місті, а й букет нареченої, весільна сукня і навіть деякі ідеї для поновлення сімейних традицій. Ми спільно в дрібних деталях продумали, яка буде весільна відеозйомка в Хмельницьку нашої історії кохання (love story). Спланували ресторан і його флористику. Навіть ведучийна свято і весілля у Хмельницьку, був вибраний мені моїм весільним фотографом. І музика, під яку я крутилася в весільному танці, також була знайдена за допомогою сайту Андрія Панчука.

Ідея перед вінчанням

Але зафіксувавши в якісних фото-картинах візит в ЗАГС в Хмельницьку і банкетний бенкет після нього, я зовсім не збиралася переривати моє знайомство з Андрієм. Я раптом вирішила для себе: а чому б не завести собі сімейного фотографа. Людину, яка зможе, не тільки для мене створити, чарівні воспоминая всього життя, а й який «розповість» мою особисту дивовижну історію внукам і їхнім дітям. Тому само собою таїнство вінчання я довірила в надійні руки професіонала.

Ви знаєте, фотограф на вінчання у Хмельницьку - це взагалі окрема розмова. Адже в церкві не сильно-то «похазяйнували». Тут майстерність вкрай необхідно для передачі атмосфери таємничості в відблисках свічок і позолоті ікон. При цьому приглушене освітлення може відбитися на чіткості знімків, а відблиски, створять плями і тіні. Але мій професійний фотограф у Хмельницьку, як завжди, був на висоті. І мій альбом був доповнений ще однією «главою» з мого життя з барвистими ілюстраціями.

Початок продовження

Йшли роки і безліч наших свят і радісних подій благополучно вписувалися в книгу нашого життя. Всі історії важливі та насичені, як то річниця весілля, новосілля, отримання диплома, - поповнили наш сімейний альбом. Навіть предметна фотозйомка в Хмельницьку інтер'єру нашої невеликої квартири була схожа на окрему історію про день з життя молодої щасливої родини.

Дві гілки однієї події

Хрестини і хрещення в Хмельницьку от, нарешті сталося те, що будь-яка жінка назве початком продовження. Продовження життя, роду, любові і взагалі всякого сенсу. Я завагітніла і народила наше з Андрієм продовження, ангела Микитку. Наш сімейний альбом сьогодні вже розділився на два томи.

Один, наш з Андрієм сімейнийальбом,був доповнений фотосесіями моєї вагітності і розповіддю про «похід» в пологовий будинок в Хмельницьку. Тут же частково помістилися й ті кадри, що створив наш сімейний фотограф на хрестини в Хмельницьку. Це божественне подія настільки відгукнулося в моїй душі, що я кілька днів ходила під враженням. Тепер переглядаючи фотографії, я кожен раз переймаюся тим же почуттям благоговіння перед загадковістю таїнства обряду церкви і віри і впевненості, що у мого малюка тепер є найсильніший у світі захисник.

Другий альбом, альбом нашого сина починається зі сходинок пологового будинку. Фотограф на виписку з пологового будинку в Хмельницьку був запрошений все той же, перевірений досвідом і часом. Тому простий сімейне свято з квітами, шампанським, новоявленими бабусями і дідусями, перетворився на початкову главу «альбому життя» Микити. Майже відразу ж Андрієм Панчукомбуло вписано і продовження. Адже саме він був фотографом на хрещення в Хмельницьку нашому малюкові.

Далі буде ...

 Фотограф на весілля ХмельницькСьогодні я живу звичайним сімейним життям. Дім, робота, дитина. Все начебто як у всіх, але я знаю, що в мене є свій «літописець», який зможе «запам'ятати» в картинах будь-яку подію мого життя. Коли в мій будинок приходять друзі і родичі, вони завжди просять подивитися мої альбоми. Мені це, звичайно ж, лестить, але я розумію, що основна заслуга в цьому не моя. Тепер уже досить популярний фотограф у Хмельницьку, Андрій Панчук не завжди може дозволити собі особисто бути присутнім на всіх моїх життєво-важливі події. Але за роки роботи він зміг створити команду професіоналів зі своїх перевірених друзів. Тому будь-яка організація свят в Хмельницьку в моїй родині і сім'ях моїх друзів не обходиться без якісної фотографії.

Я, звичайно ж, нікому не довірю серйозні події. Випускний з дитячого саду, перший раз у перший клас, щорічний день народження Микити, - все це буде довірено тільки в руки Андрія. Але більш дрібні деталі завжди можуть висвітлити його помічники. А деякі варіанти, відзняті на телефон кадри або приватна відеозйомка в Хмельницьку, можуть просто бути оброблені в студії професійним монтажем. Майстерність сучасних технологій 3D творять воістину чудеса з простими фотографіями. Тільки не довіряйте цю роботу аматорам. І якщо ви вважаєте що найкращий фотограф на ювілей у Хмельницьку - це ваш двоюрідний брат, то в разі потреби доопрацювання одного двох кадрів або при бажанні створити з ювілейних фотографій слайд-шоу звертайтеся в студію кращого фотохудожника Панчука Андрія.

У моїй же голові зародилася недавно більш захоплююча ідея, її мені підказала знайома тамада у Хмельницьку. Що якщо створити свій сімейний сайт в інтернеті. У такому випадку, я зможу показувати свої чудовий альбоми, не тільки родичам і друзям, що приходять до мене в гості. Але й тим, що живуть у Луцьку і в Америці.

Тому наступний мій життєвий фотопроект - «Сімейний сайт», який я, звичайно ж, зроблю за допомогою свого сімейного фотографа!


Фотограф у Хмельницьку Стаття: Фотограф в Хмельницьку, Фотограф на весілля у Хмельницьку, весільний фотограф в Хмельницьку, ведучий і тамада у Хмельницьку, хрещення і вінчання у Хмельницьку, хрестини у Хмельницьку, ЗАГС у Хмельницьку та Організація свят у Хмельницьку Адреса: Луцьк, Україна. Автор: Андрій - Фотохудожник.

Фотограф Хмельницьк Оцінка 10 з 10 Базуючись на 11 відгуках клієнтів. Загальна кількість відгуків: 11