Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Фотограф Колки

Фотографія оживляє в нашій пам'яті важливі події та приємні моменти, що відбулися п'ять, десять, двадцять і більше років тому. Завдяки сучасним технологіям ми маємо можливість фіксувати на знімках практично кожну мить життя. Але ні потужні смартфони, ні аматорські, ні навіть професійні камери не можуть створити справді захоплюючі кадри, перебуваючи в руках звичайної людини.

фотограф колки

 

Фотограф на Колках - той, хто зробить ваші фото бездоганними, яку видобувають із найдальших куточків пам'яті події давно минулих днів. Хочете влаштувати романтичну прогулянку? Чи плануєте весілля, ювілей, день народження, дитяче свято або корпоратив? Я допоможу вам зберегти на знімках безліч пам'ятних миттєвостей будь-якого заходу.

Колки - цікавий район столиці, де є безліч закладів для проведення урочистих подій. А ще, тут знаходиться один з найбільш старовинних парків. На його території витає атмосфера XVIII століття. Прекрасні живописні місця: алеї, ставки, альтанки гідні пензля майстра в будь-який час року. Фотограф в Колках стане для вас таким художником, яким, ви, хочете його бачити - портретистом, документалістом, постановником.