Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

ФОТОГРАФ В СОСНІВЦІ

Соснівка гербМісяці передвесільної гонки по магазинах, сувора дієта для нареченої і маса організаційних питань для нареченого, - і все це заради одного дня, але якого. Хіба можна цей день не відобразити в усіх деталях на знімках? Звичайно, ні, але для того, щоб кожен кадр вийшов ідеальним (як і все на весіллі), потрібен професіонал. Фотограф в Соснівці, точніше кращий весільний фотограф міста - ось, хто потрібен молодим. Де його шукати?

ДЕ ШУКАТИ ХОРОШОГО ФОТОГРАФА В РІДНІЙ СОСНІВЦІ?

Років десять тому це могло стати проблемою, але сьогодні знайти грамотного фахівця, який вміє управлятися з фотокамерою, і знає толк в сюжетних сесіях, - завдання на пару годин. У розпорядженні майбутніх молодят всі джерела інформації:

 • ·       - тематичні форуми;
 • ·       - весільні сайти;
 • ·       - газетні оголошення;
 • ·       - оголошення на зупинках і інформаційних дошках;
 • ·       - презентації портфоліо на весільних виставках та інших тематичних заходах;
 •  

Де шукати, вирішувати самим майбутнім молодятам, хоча найпростіший, ефективний і зручний канал уже давно себе виявив. Є інтернет, є сайти з презентаціями місцевих художників, до них і варто звернутися в першу чергу. Інша справа, що працювати з тим майстром, чия пропозиція потрапить на очі раніше за інших, не годиться. А як розпізнати хорошого фотографа?

ОЗНАКИ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЕСІЛЬНОГО ФОТОГРАФА

Є три речі, які повинен знати будь-який професіонал такої специфічної сфери, як весільна зйомка:

 • ·       - адреса, де розташований ЗАГС в Соснівці, а також всі знакові, романтичні, мальовничі місця (підходящі для знімків);
 • ·       - стандартну весільну програму;
 • ·       - умови зйомки в різних місцях (у Палаці одружень, в культурно значущих зонах міста, парках).
 •  

Другий важливий показник - обладнання: найталановитіший художник без пензля - не більше ніж мрійник. Кисть фотографа - це його фотоапарат і аксесуари. У хорошого майстра і обладнання гарне (причому самі ходові інструменти є в кількох примірниках на випадок, якщо щось зламається).

Третій показник кваліфікації - найочевидніший, портфоліо з минулими роботами майстра. Його дивляться завжди і все, але чи правильно?

 

ДИВИМОСЯ ПОРТФОЛІО ВЕСІЛЬНОГО ФОТОГРАФА

Самі представники цієї славної професії нерідко нарікають, що їхні замовники не вміють оцінювати їх роботи. Адже йдеться про зйомку єдиного дня - того самого, що будь-яка дівчинка починає планувати з моменту першої закоханості. Тут ніяк не можна засновувати вибір на банальному "подобається / не подобається". А на що дивитися?

Весільний фотограф в Соснівці, який знає хоча б ази професійної фотографії, ніколи не стане:

 • ·       - "різати" своїх моделей: на фото всі учасники групових знімків повинні бути в повний зріст, ніяких обрізаних рук, ніг, букетів або сумочок бути не може;
 • ·       - "опускати" фон: якщо молоді знімаються на тлі мальовничого пейзажу, горизонт за ними повинен бути рівним, строго горизонтальним (як йому, виходячи з назви, і належить, за вийнятком художніх постановок);
 • ·       - залишати недоторканими візуальні недоліки на шкірі (а ще вибілювати її до непристойності за допомогою спеціальних програм або затемнювати).
 •  

Якісні весільні фото - це яскрава картинка з чітким сюжетом, у якого є акценти, головні герої і ідея. Крім того, молодим не варто обмежуватися тільки тими фото, які художник сам оцінив, як найкращі, і додав в програму презентації. Фотограф на весілля в Соснівці повинен бути досвідченим професіоналом, а, значить, в його "кошику" повинні бути й інші фотографії, крім тих, що зібрані в основному портфоліо. Їх і варто попросити подивитися (благо, для цього не потрібно копирсатися в архівах, сьогоднішні майстри зберігають всі свої підбірки в електронному вигляді).

ЧОМУ У ПРОФЕСІОНАЛА ЗНІМАТИСЯ ПРИЄМНО?

Важлива умова: шукати фотографа потрібно не з оглядкою на мінімальну запропоновану ціну, а з завищеними вимогами до якості. По-перше, за роботу професіонала є резон заплатити більше. По-друге, з хорошим фахівцем завжди можна домовитися про прийнятну ціну.

Є й третя причина, щоб вибрати кращого: з таким фото-художником комфортно працюється. А це дуже важливо тому, що:

 • ·       - весільна зйомка може тривати до 3-4 годин, і не варто розраховувати на меншу (це без урахування зйомки love story);
 • ·       - це сюжетна сесія, результати якої залежать від розуміння між моделями і художником (майстер завжди зможе пояснити, чого він чекає від своїх героїв);
 • ·       - самі фотографи (і не тільки в місті Соснівка) стверджують, що підсумок ретуші знімків залежить від ставлення художника до моделей: хороший фотограф любить свою роботу, а з нею - і всіх, кого на ній знімає.
 •  

Весілля - це казковий бал, і він трапляється тільки один раз (навіть якщо одружень декілька, кожне з них буде єдиним). Не варто ризикувати спогадами в картинках про цю казці, шкодуючи часу на пошук фотографа. Серед пар, які вгадали з художником, ще ніхто про те не пошкодував. Чи треба говорити, яке розчарування спіткало тих, хто упустив яскраві моменти свого весілля, що не приділивши уваги вибору фотографа?

фотограф на Соснівці Стаття: Фотограф на весілля на Соснівці, весільний фотограф на Соснівці, ведучий і тамада на Соснівці, хрещення і вінчання на Соснівці, хрестини на Соснівці, ЗАГС на Соснівці і Організація свят на Соснівці Адреса: Луцьк, Україна. Автор: Андрій - Фотохудожник.

Фотограф Соснівка Оцінка 10 з 10 Базуючись на 9 відгуках клієнтів. Загальна кількість відгуків: 9