Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Фотограф Судова Вишня

Судова ВишняВінчання, весілля, хрещення первістка, ювілеї батьків - по-справжньому важливих подій в житті людини так мало. І як швидко вони пролітають, а пам'ять про них розчиняється в низці побутових питань, фінансових проблем, кар'єрних звершень. Ось, чому так хочеться дбайливо зберегти кожен кадр цих ексклюзивних зустрічей, зібрати їх в калейдоскоп теплих усмішок і палаючих очей, щоб повертатися до них у моменти, коли на душі стає похмуро. І ось, чому так важливо, щоб запрошений відобразити ці самі кадри фотограф в Судовій Вишні не підвів свого замовника.

Професійний фотограф: де його шукати?

фотограф Судова ВишняІнше питання, як знайти такого фахівця, що не підведе, викладеться, що називається на 100% і навіть більше, перейметься індивідуальною обстановкою і гарантує тим самим якість отриманих знімків? Сама програма пошуку всім відома. Особливо, якщо говорити про настільки багатому ринку подібних послуг, як Львівська область. Так, вибираючи фотографа на весілля в Судовій Вишні, будь-який грамотний замовник: подивиться портфоліо претендента та оцінить якість його техніки (і наявність запасних деталей до фотоапаратури);

Фотограф в Судовій Вишні По-перше, дивитися портфоліо потрібно правильно: зрозуміло, що весільний фотограф в Судовій Вишні запропонує 10-20 кращих своїх робіт в рамках "резюме в картинках". По-друге, навіть не розбираючись в фотоапаратурі, має сенс уточнити у фото - художника, як він "страхується" від непередбачених випадків. Прикро буде, якщо під час сесії у нього згорить техніка, а міняти її виявиться нічим. Будь-який серйозний фахівець передбачить подібну проблему і запасеться запасними деталями.

Якість окремо взятих робіт

Дивитися портфоліо майстра - обов'язковий пункт програми його вибору. Відеозйомка в Судовій Вишні планується або фотосесія, а подивитися, як художник працює зі знаковими пам'ятками міста, потрібно неодмінно. Але ось, де проблема: хто з потенційних замовників (майбутніх молодят, молодих батьків, які планують охрестити малюка) в дійсності знають, на що тут дивитися, переглядаючи ролик оператора або знімки фотографа?

Головним критерієм більшості в ході оцінювання робіт залишається особисте сприйняття (подобається / не подобається). І це - абсолютно нормально для непрофесіонала за однієї умови: якщо він може порівняти фактично професійний продукт з роботою, яку виконав конкретний відеооператор в Судовій Вишні. Коли ж порівнювати ні з чим, критерій особистих симпатій не працює. А що спрацює?

Замовник повинен розуміти, що таке показники якості роботи, а що - ознаки аматорського фото (відео). У цьому списку - всього 4 критеріїв:

    "Цілісність об'єктів": ні хороший фотограф, ні тлумачний оператор не стане "різати" учасників зйомки, він залишить цілим все - руки, ноги, навіть букети квітів в руках або оригінальну сумочку на плечі нареченої;

    фон: білий ЗАГС в Судовій Вишні (точніше, його білі стіни) - не найкраще тло для нареченої в білій сукні, це знає будь-який тлумачний фотограф, а хороший оператор обов'язково відведе нареченого в сірому костюмі від сірої ж стіни меморіалу в центрі столиці;

    кольори: фотографічна "цензура" ніколи не пропустить розмиті кольори і обов'язково засудить надмірно яскраві контрасти, природність і натуральність кольорів - ось, що відрізняє майстерну роботу від аматорської;

    присутність тіней - ознака того, що оператор не вміє вибирати ракурси, а фотограф - працювати зі спалахом.

 

Як поводитися перед камерою професійного оператора?

фотограф в Судовій ВишніХрещення в Судовій Вишні або вінчання, весільний банкет або святкування ювілею - що б не знімав професійний фотограф або оператор, а від його кваліфікації насправді буде залежати тільки 50% успіху. Інша половина відповідальності - на його моделях. Інше питання, що будь-який тлумачний майстер це обов'язково своїм замовникам роз'яснить. І розповість, як їм правильно готуватися до зйомок, що краще одягти, як налаштовуватися.

Але хіба їм самим не цікаво буде дізнатися дещо самим (а раптом фахівець щось забуде)? Тим більше, складного тут нічого немає, лише 3 головних правила.

    1. Що б не чекало винуватців торжества - вінчання в Судовій Вишні на чергову річницю одруження або хрещення первістка, весілля або святкування 50-річчя - їм завжди корисно перед днем ​​"Х" виспатися. Чи не відіспатися (10-13 годин), що не поспати (хоч скільки-небудь), а виспатися - протягом 8 годин мінімум.

    Налаштовуватися відразу слід на плідну довгу "роботу". Хрестини в Судовій Вишні - найкоротше з подій - і ті будуть зніматися від години до двох-трьох. Весільна історія - це, як мінімум, 3-4 години постановочної зйомки, ювілей - на 5-6 годин.

    Природні посмішки - ось він, запорука якості будь-яких фотографій і відео, не варто про це забувати. Будь-яка фальш, втому і роздратування через призму об'єктива буде дуже помітною.

Окремо слід сказати, що організація свят в Судовій Вишні - це робота не тільки фахівців і запрошених майстрів. Тут важливий командний принцип. Як допомогти фотографу або відео оператору? Для початку треба усвідомити, що на будь-якому знаковій події і фотограф, і оператор працюватимуть в двох режимах: постановочної і спонтанної зйомки. Причому спонтанних (репортажних) кадрів і роликів буде більше.

А щоб майстрам вони вдалися, від його моделей потрібно 2 речі. По-перше, рухатися неспішно (до Палацу Одруження, наприклад), щоб художник міг "прицілитися". По-друге, контролювати себе на предмет "відкритості" (постаратися не закривати обличчя руками або сторонніми предметами). А молодятам цілуватися - тільки з закритими очима (це - перше правило романтики).