Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Фотограф Городок

ГородокОрганізація свят в Городку.

Якщо за родом Вашої діяльності організація свят в Городку є Вашим постійним обов'язком або Ви хочете влаштувати свято для рідних - у будь-якій випадку інформація в даній статті може виявитися досить корисною. У ній детально описується представники найбільш затребуваних професій: фотограф, відео оператор і тамада, вірніше конкретні люди які в Городку надають свої послуги.

Фотограф в Городку - це я оповідач - Андрій, та мій колега відео оператор і тамада в Городку. Тепер докладніше про наші сильні сторони, і послуги, що надаються.

Фотограф в Городку Андрій

Ви не бажаєте задовольнятися розкидом непоказних фотокарток, за якими не можна уявити ні ходу свята, ні атмосфери, що панує на той момент. Вам хочеться, щоб Ваш погляд радували якісні і оброблені фотографії, гармонійно вписалися в фотоальбом, весільну книгу або на стенд.

Фотограф в Городку- Цим нікого не здивуєш - Скажете Ви - практично кожен весільний фотограф в Городку робить весільний альбом.

- І Ви матимете рацію. Але є моменти, в яких все ж ховаються мої основні переваги над іншими професійними фотографами:

По-перше, я особисто контролюю весь процес «фотоіндустрії» від знімка до виходу альбому, тобто не може бути ситуації, коли наприклад, кращий фотограф в Городку постарався і зробив відмінні знімки, а дизайнер все зіпсує, не розглянувши лейтмотиву зображення.

По-друге, я не припускаю таку модну нині спеціалізацію. Вважаю, якщо навіть найпопулярніший фотограф в Городку щодня не пізнає нічого нового, то він втрачає хватку. До того ж мої клієнти все одно вимагають від мене нових форм співпраці. Я часто виступаю в таких епостасіях як:

- Фотограф в РАГСі в Городку

- Фотограф на вінчання в Городку

- Фотограф на Ювілей в Городку

- Фотограф на виписку з пологового будинку в Городку

- Фотограф на хрещення в Городку,

І це тільки вершина айсберга.

По-третє, погодьтеся, не кожен фотограф, зможе працювати в незвичайних і складних для зйомки умовах. Так, наприклад, зйомка в РАГСі або пологовому будинку в Городку під силу практично всім професіоналам, але виступити в якості фотографа на хрестини в Городку зможе тільки фахівець найвищого рівня: різноманітні джерела світла (свічки, вікна, відблиски образів) і напівтемрява. Я володію знанням технікою зйомки, як при недостатньому освітленні, так і в умовах надлишку світла.

По-четверте, перед тим як заявити про те, що на ринку з'явився новий фотограф на весілля в Городку (а саме з цього я і починав), я пройшов професійну школу, де виступав як фотограф і оператор. За моїми плечима також всілякі дизайнерські курси, про що свідчить велика фото галерея на сайті.

По-п'яте, я універсал, який здійснює не тільки фотозйомку, але і відеозйомку. Так відеозйомка в Городку цікава в першу чергу для весільних урочистостей (викуп, ЗАГС, прогулянки, весільний банкет) і тут моя універсальність особливо цінуватися: адже кожна пара прагне роздобути не тільки прекрасні фото, але і відео на весілля в Городку і я виступаю в форматі "два в одному" разом із напарником.

Нарешті, в спектр моїх робіт входить не тільки звичайні види послуг. Так, останнім часом дуже часто звертаються зі сфери послуг і торгівлі (в Городку дуже розвинена мережа великих магазинів). Ділових людей в першу чергу цікавить предметна фотозйомка в Городку, по якій у мене є в наявності ряд цікавих дизайнерських рішень.

Ведучий на свято в Городку

Організація свят в Городку і в інших містах є комплексним заходом і на ньому завжди потрібні різнопланові фахівці. Однак серед строкатої команди зазвичай виділяються два основних персонажа, які присутні практично на всіх святах: це фотограф і ведучий. Я і тамада є сторонами однієї медалі.

Знайомство з ним відбулося задовго до його діяльності в якості ведучого на весілля в Городку. Він актор і близько десяти років тому він знімався в одному з фільмів, я був оператором. Тоді мене вразив не стільки його акторська майстерність, скільки неймовірна енергетика, зовсім незвичайна для людей з такою комплекцією, а також унікальна комунікабельність. Він умів знайти підхід до людей різного віку та інтересів.

Якраз останнім вміння мабуть і стало визначальним фактором у виборі справжнього покликання як тамади в Городку. Тепер, коли минуло чимало років він може вже не тільки знайти підхід, але і спритно управляти увагою публіки. Причому кількість очей спрямованих на нього не має ніякого значення. Він однаково гарний як для нечисленної приватної вечірки, так для ревучий площі з багатотисячним натовпом.

Отже, для всіх кого цікавить організація свят в Городку, я порекомендував би придивитися до нашої команди фотографа, відео оператора та ведучого.