Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

ПРИКЛАДИ ФОТО

 

Фотограф в Берестечку

Вінчання, весілля, хрещення первістка, ювілеї батьків - по-справжньому важливих подій в житті людини так мало. І як швидко вони пролітають, а пам'ять про них розчиняється в низці побутових питань, фінансових проблем, кар'єрних звершень. Ось, чому так хочеться дбайливо зберегти кожен кадр цих ексклюзивних зустрічей, зібрати їх в калейдоскоп теплих усмішок і палаючих очей, щоб повертатися до них у моменти, коли на душі стає похмуро. І ось, чому так важливо, щоб запрошений відобразити ці самі кадри фотограф в Берестечку (якщо вже жити і святкувати сталося в цьому містечку) не підвів свого замовника.

Фотограф в БерестечкуПрофесійний фотограф: де його шукати?

Інше питання, як знайти такого фахівця, що не підведе, викладеться, що називається на 100% і навіть більше, перейметься індивідуальної обстановкою і гарантує тим самим якість отриманих знімків? Сама програма пошуку всім відома. Особливо, якщо говорити про настільки багатому ринку подібних послуг, як Волинська область. Так, вибираючи фотографа на весілля в Берестечку, будь-яка грамотний замовник:
    подивиться портфоліо претендента;
    оцінить якість його техніки (і наявність запасних деталей до фотоаппаратури);

При цьому треба двічі зробити застереження. По-перше, дивитися портфоліо потрібно правильно: весільний фотограф в Берестечку  запропонує переглянути всю серію, наприклад, фото минулого весілля. А в ідеалі перегляньте все портфоліо.

 Фотограф БерестечкоПо-друге, навіть не розбираючись в фотоаппаратурі, має сенс уточнити у художника, як він "страхується" від непередбачених випадків. Прикро буде, якщо під час сесії у нього згорить техніка, а міняти її виявиться нічим. Будь-який серйозний фахівець передбачить подібну проблему і запасеться запасними деталями.
Якість окремо взятих робіт

Дивитися портфоліо майстра - обов'язковий пункт програми його вибору. Відеозйомка в Берестечку планується або фотосесія, а подивитися, як художник працює зі знаковими пам'ятками міста, потрібно неодмінно. Але ось, де проблема: хто з потенційних замовників (майбутніх молодят, молодих батьків, які планують охрестити малюка) в дійсності знають, на що тут дивитися, переглядаючи ролик оператора або знімки фотографа?

Головним критерієм більшості в ході оцінювання робіт залишається особисте сприйняття (подобається / не подобається). І це - абсолютно нормально для непрофесіонала за однієї умови: якщо він може порівняти фактично професійний продукт з роботою, яку виконав конкретний відеооператор в Берестечку. Коли ж порівнювати ні з чим, критерій особистих симпатій не працює. А що спрацює?
   

 Фотограф Берестечко Що б не чекало винуватців торжества - вінчання в Берестечку на чергову річницю одруження або хрещення первістка, весілля або святкування 50-річчя - їм завжди корисно перед днем ​​"Х" виспатися. Чи не відіспатися (10-13 годин), що не поспати (хоч скільки-небудь), а виспатися - протягом 8 годин мінімум.
    Налаштовуватися відразу слід на плідну довгу "роботу". Хрестини в Берестечку - найкоротше з подій - і ті будуть зніматися від години до двох-трьох. Весільна історія - це, як мінімум, 3-4 години постановочної зйомки, ювілей - на 5-6 годин.
    Природні посмішки - ось вона, запорука якості будь-яких фотографій і відео, не варто про це забувати. Будь-яка фальш, втому і роздратування через призму об'єктива буде дуже помітною.

Окремо слід сказати, що організація свят в Берестечку - це робота не тільки фахівців і запрошених майстрів. Тут важливий горезвісний командний принцип. Як допомогти фотографу або відео оператору? Для початку треба усвідомити, що на будь-якому знаковій події і фотограф, і оператор працюватимуть в двох режимах: постановочної і спонтанної зйомки. Причому спонтанних (репортажних) кадрів і роликів буде більше.

А щоб майстрам вони вдалися, від його моделей потрібно 2 речі. По-перше, рухатися неспішно (до Палацу Одруження, наприклад), щоб художник міг "прицілитися". По-друге, контролювати себе на предмет "відкритості" (постаратися не закривати обличчя руками або сторонніми предметами). А молодятам цілуватися - тільки з закритими очима (це - перше правило романтики).