Фотограф та відеооператор на весілля та інші Ваші свята, телефонуйте та бронюйте свою дату

066 159 1686

068 500 6907

Андрій

ПРИКЛАДИ ФОТО

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСІЛЛЯ

Фотограф Хмельницький

хмельницький гербКолись ще років 5 тому в гостях у подружки (тоді ще випускниця школи) я розглядала фотографії весілля її сестри. У той момент я зрозуміла, що не кожен весільний фотограф в Хмельницьку створює однотипні знімки дівчини в білому платті і кавалера у костюмі в оточенні натовпу родичів. Весільний альбом, знаходився тоді в мене в руках, був схожий на захоплюючу казку з картинками, сюжетними лініями і героями. Мені було цікаво його дивитися, хоча половину людей зображених на фотографіях, я не знала. Закінчивши «прочитання» чужого весілля я пішла додому під незабутнім враженням професійної фотографії та впевненістю в тому, що побачені мною кадри знімав найкращий фотограф в Хмельницький.

Початок

Фотографна весілля і весільний фотограф в ХмельницкомМинуло два роки. За цей час у моєму яскравою студентського життя з'явився той самий єдиний і надійний Андрій, який само собою повинен був стати моїм чоловіком. Тим більше він був не проти. І, можливо, я та рідкісна щасливиця, яка в такій важливій справі, як власне весілля, мала масу союзників, в тому числі і моїх батьків.

І ось, коли ми з Андрієм визначилися з датою урочистості та заручилися батьківським благословенням, я в передвесільної суєті згадала ті самі фотографії, побачені мною два роки тому. Я, безумовно, кинулася до подруги дитинства за номером телефону єдиного для мене бажаного фотографа на весілля у Хмельницьку. Вона повідомила мені не тільки номер, але навіть вказала «дорогу» на сайт Андрія Панчука. Прийшовши додому і, включивши інтернет, я зрозуміла: це те, що мені потрібно.

Місце де можна знайти все для весільної пам'яті

Ніколи я ще не бачила настільки продуманої схеми весілля в контексті художньої фотографії. Тут було все: і фотозйомка, і відео на весілля у Хмельницьку. Я зрозуміла, що перша подія нашої заручин можна було вже перетворити на щось неповторне і незабутнє. Але поїзд уже пішов. Зате весілля я вже точно довірю в руки Андрія. І фотографв РАГСі у Хмельницьку у мене буде найкращий!

Поспілкувавшись, ні-ні, не з фотографом, а зі справжнім фото-художником, я вибрала не тільки місця для найкращих спогадів в улюбленому місті, а й букет нареченої, весільна сукня і навіть деякі ідеї для поновлення сімейних традицій. Ми спільно в дрібних деталях продумали, яка буде весільна відеозйомка в Хмельницьку нашої історії кохання (love story). Спланували ресторан і його флористику. Навіть ведучийна свято і весілля у Хмельницьку, був вибраний мені моїм весільним фотографом. І музика, під яку я крутилася в весільному танці, також була знайдена за допомогою сайту Андрія Панчука.

Ідея перед вінчанням

Але зафіксувавши в якісних фото-картинах візит в ЗАГС в Хмельницьку і банкетний бенкет після нього, я зовсім не збиралася переривати моє знайомство з Андрієм. Я раптом вирішила для себе: а чому б не завести собі сімейного фотографа. Людину, яка зможе, не тільки для мене створити, чарівні воспоминая всього життя, а й який «розповість» мою особисту дивовижну історію внукам і їхнім дітям. Тому само собою таїнство вінчання я довірила в надійні руки професіонала.

Ви знаєте, фотограф на вінчання у Хмельницьку - це взагалі окрема розмова. Адже в церкві не сильно-то «похазяйнували». Тут майстерність вкрай необхідно для передачі атмосфери таємничості в відблисках свічок і позолоті ікон. При цьому приглушене освітлення може відбитися на чіткості знімків, а відблиски, створять плями і тіні. Але мій професійний фотограф у Хмельницьку, як завжди, був на висоті. І мій альбом був доповнений ще однією «главою» з мого життя з барвистими ілюстраціями.

Початок продовження

Йшли роки і безліч наших свят і радісних подій благополучно вписувалися в книгу нашого життя. Всі історії важливі та насичені, як то річниця весілля, новосілля, отримання диплома, - поповнили наш сімейний альбом. Навіть предметна фотозйомка в Хмельницьку інтер'єру нашої невеликої квартири була схожа на окрему історію про день з життя молодої щасливої родини.

Дві гілки однієї події

Хрестини і хрещення в Хмельницьку от, нарешті сталося те, що будь-яка жінка назве початком продовження. Продовження життя, роду, любові і взагалі всякого сенсу. Я завагітніла і народила наше з Андрієм продовження, ангела Микитку. Наш сімейний альбом сьогодні вже розділився на два томи.

Один, наш з Андрієм сімейнийальбом,був доповнений фотосесіями моєї вагітності і розповіддю про «похід» в пологовий будинок в Хмельницьку. Тут же частково помістилися й ті кадри, що створив наш сімейний фотограф на хрестини в Хмельницьку. Це божественне подія настільки відгукнулося в моїй душі, що я кілька днів ходила під враженням. Тепер переглядаючи фотографії, я кожен раз переймаюся тим же почуттям благоговіння перед загадковістю таїнства обряду церкви і віри і впевненості, що у мого малюка тепер є найсильніший у світі захисник.

Другий альбом, альбом нашого сина починається зі сходинок пологового будинку. Фотограф на виписку з пологового будинку в Хмельницьку був запрошений все той же, перевірений досвідом і часом. Тому простий сімейне свято з квітами, шампанським, новоявленими бабусями і дідусями, перетворився на початкову главу «альбому життя» Микити. Майже відразу ж Андрієм Панчукомбуло вписано і продовження. Адже саме він був фотографом на хрещення в Хмельницьку нашому малюкові.

Далі буде ...

 Фотограф на весілля ХмельницькСьогодні я живу звичайним сімейним життям. Дім, робота, дитина. Все начебто як у всіх, але я знаю, що в мене є свій «літописець», який зможе «запам'ятати» в картинах будь-яку подію мого життя. Коли в мій будинок приходять друзі і родичі, вони завжди просять подивитися мої альбоми. Мені це, звичайно ж, лестить, але я розумію, що основна заслуга в цьому не моя. Тепер уже досить популярний фотограф у Хмельницьку, Андрій Панчук не завжди може дозволити собі особисто бути присутнім на всіх моїх життєво-важливі події. Але за роки роботи він зміг створити команду професіоналів зі своїх перевірених друзів. Тому будь-яка організація свят в Хмельницьку в моїй родині і сім'ях моїх друзів не обходиться без якісної фотографії.

Я, звичайно ж, нікому не довірю серйозні події. Випускний з дитячого саду, перший раз у перший клас, щорічний день народження Микити, - все це буде довірено тільки в руки Андрія. Але більш дрібні деталі завжди можуть висвітлити його помічники. А деякі варіанти, відзняті на телефон кадри або приватна відеозйомка в Хмельницьку, можуть просто бути оброблені в студії професійним монтажем. Майстерність сучасних технологій 3D творять воістину чудеса з простими фотографіями. Тільки не довіряйте цю роботу аматорам. І якщо ви вважаєте що найкращий фотограф на ювілей у Хмельницьку - це ваш двоюрідний брат, то в разі потреби доопрацювання одного двох кадрів або при бажанні створити з ювілейних фотографій слайд-шоу звертайтеся в студію кращого фотохудожника Панчука Андрія.

У моїй же голові зародилася недавно більш захоплююча ідея, її мені підказала знайома тамада у Хмельницьку. Що якщо створити свій сімейний сайт в інтернеті. У такому випадку, я зможу показувати свої чудовий альбоми, не тільки родичам і друзям, що приходять до мене в гості. Але й тим, що живуть у Луцьку і в Америці.

Тому наступний мій життєвий фотопроект - «Сімейний сайт», який я, звичайно ж, зроблю за допомогою свого сімейного фотографа!


Фотограф у Хмельницьку Стаття: Фотограф в Хмельницьку, Фотограф на весілля у Хмельницьку, весільний фотограф в Хмельницьку, ведучий і тамада у Хмельницьку, хрещення і вінчання у Хмельницьку, хрестини у Хмельницьку, ЗАГС у Хмельницьку та Організація свят у Хмельницьку Адреса: Луцьк, Україна. Автор: Андрій - Фотохудожник.

Фотограф Хмельницьк Оцінка 10 з 10 Базуючись на 11 відгуках клієнтів. Загальна кількість відгуків: 11